Publiceringsdatum: 2025-09-01
Letar du efter möjligheter att arbeta inom chefer och verksamhetsledare? Det är nu möjligt för dig att få jobb som butikschef hos Varner Retail AB. Om du vill arbeta heltid hos Varner Retail AB, har de just nu en tjänst 3 månader – upp till 6 månader som kan passa dig.
Att bo i närheten av Sundsvall kan vara en fördel för denna position, så om du redan bor i området bör du överväga att söka jobbet. Varner Retail AB söker efter fler duktiga individer som vill arbeta som butikschef. De har just nu ett ledigt jobb som butikschef som kan vara av intresse för dig. Bli en del av Varner Retail AB genom att ansöka till jobbet som butikschef senast söndag den fjortonde september 2025.
Har du ett intresse for denim, mode och butiksdrift? Vi söker nu en engagerad butikschef till Levi's Store!
Din uppgift som butikschef är att leda och coacha teamet i din egen butik och arbeta aktivt för att främja en kultur som präglas av laganda, samarbete och fokus på resultat. Som butikschef ser du till att dina medarbetare får nödvändig utbildning och träning i service, produktkunskap och försäljning.
Du ansvarar för att butiken följer de centralt fastställda ramarna för produktexponering, utställning och marknadsföring.
Du har erfarenhet och kunskap från servicebranchen, men din personlighet och ditt intresse för Levi’s och människor är minst lika viktigt.
Tjänsten är ett vikariat på ca. 6 månader.
Planlagt startdatum: 2025.09.01
Planlagt slutdatum: 2026.03.01
Vi söker dig som:
Vi kan erbjuda:
Tjänsten är på heltid och arbetstiderna är varierande, dag-, kväll-, och helg.
Lägg gärna in en video i din ansökan, så vi får en bättre bild om vem du är.
Är du den vi söker? Då hoppas vi att du skickar in din ansökan idag.
Sedan 1873 har Levi’s® varit den ledande experten inom denim och skapat några av världens mest ikoniska plagg. I våra Levi’s®-butiker kan kunderna hitta det största urvalet av Levi’s-produkter i Norden under ett och samma tak, allt från de ikoniska 501-jeansen, till tidlösa jackor och de senaste säsongsnyheterna. Vår personal erbjuder utmärkt produktkunskap och kundservice på hög nivå.
Varner Brand Stores driver Levi’s®-butiker på franchisebasis i Norge, Sverige och Finland. Det är en del av modegruppen Varner som består av flera välkända detaljhandelskedjor – Dressmann, Cubus, Carlings, Bik Bok, Volt och Junkyard. Företaget driver för närvarande sex nätbutiker och över 1150 fysiska butiker i Norge, Sverige, Finland och Island.
Antal tjänster | 1 |
---|---|
Arbetstid | Heltid |
Företagsnamn | Varner Retail AB |
Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
Omfattning | 3 månader – upp till 6 månader |
Organisationsnummer | 5561167213 |
Typ av anställning | Vanlig anställning |
Yrke | Butikschef |
Yrkesområde | Chefer och verksamhetsledare |
Varner Retail AB söker en person till denna tjänst som butikschef med placerings i Sundsvall. Om det låter intressant att arbeta som butikschef hos Varner Retail AB skickar du in din ansökan senast 2025-09-14.
Källa: Arbetsförmedlingen
Varner Retail AB söker en person till tjänsten som butikssäljare, fackhandel i Täby.
2025-09-01
Mer infoVarner Retail AB söker två personer till tjänsten som butikssäljare, fackhandel i Göteborg.
2025-09-01
Mer infoREGION VÄSTERNORRLAND söker en person till tjänsten som sjukhusvaktmästare i Sundsvall.
2025-08-20
Mer info