Publiceringsdatum: 2026-05-29
Funderar du på att söka jobb inom försäljning, inköp, marknadsföring? Ett spännande jobb som säljledare hos Coop Värmland Ekonomisk förening väntar på dig - varför inte söka idag? Coop Värmland Ekonomisk förening söker för närvarande efter personal på heltid för en tjänst 3 månader – upp till 6 månader. Kolla in deras jobbannons för mer information.
Platsen där jobbet finns ledigt är i Torsby. Coop Värmland Ekonomisk förening söker för närvarande efter en person att anställa inom säljledare-branschen. Ta en titt på deras lediga tjänst för att se om något av dem passar just dig. Bli en del av teamet hos Coop Värmland Ekonomisk förening som säljledare genom att ansöka senast fredag den trettioförsta juli 2026.
Vill du ta nästa steg i din karriärtrappa och arbeta i en butik där matglädje, struktur och kundfokus står i centrum?Stora Coop Torsby söker nu en vikariernade Försäljningsledare med inriktning kolonial/E-handelsom vill vara med och utveckla både avdelning och team.
Som Försäljningsledare för kolonial/E-handel har du ett tydligt ansvar för avdelningens dagliga drift och utveckling. Du arbetar nära säljchefen och duktiga medarbetare där ni tillsammans säkerställer ett attraktivt sortiment, god lönsamhet och en inspirerande kundupplevelse.
Dina huvudsakliga ansvarsområden:
Vi söker dig som har erfarenhet från dagligvaruhandeln och som trivs i en trivsam miljö, operativ roll. Du är strukturerad, lösningsfokuserad och har ett genuint engagemang för mat, människor och affär.
Vi ser gärna att du:
Urval sker löpande, så vänta inte med din ansökan.Välkommen till Stora Coop Torsby – tillsammans skapar vi en butik dit kunderna gärna kommer tillbaka.
Sista ansökningsdag 31 juli. Urval sker löpande och kan vara tillsatt innan sista ansökningsdag. Tjänsten är ett vikariat på 6 månader med eventuell förlängning.
Vid frågor kontakta butikschef Marie Jager 010-4109701
Hur ser din framtid ut? Står du på tröskeln in i arbetslivet eller har du nya planer på gång? Kanske finns ditt framtida yrke inom Coop Värmland?
För oss är service ett nyckelord, oavsett vilken roll man har i organisationen, och vi har alltid kundens behov i fokus. Vi har gott om kompetent personal och vi värdesätter engagemang och ambition.
Vill du arbeta tillsammans med vår serviceinriktade personal? Har du vinnarinstinkt och ett brinnande intresse för att göra ett bra arbete? Är du dessutom ansvarsmedveten och flexibel kan ett jobb hos Coop Värmland passa dig.Se våra andra lediga tjänster inom Coop Värmland här!
| Antal tjänster | 1 |
|---|---|
| Arbetstid | Heltid |
| Företagsnamn | Coop Värmland Ekonomisk förening |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | 3 månader – upp till 6 månader |
| Organisationsnummer | 7732002089 |
| Typ av anställning | Vanlig anställning |
| Yrke | Säljledare |
| Yrkesområde | Försäljning, inköp, marknadsföring |
Coop Värmland Ekonomisk förening söker en person till denna tjänst som säljledare med placerings i Torsby. Om det låter intressant att arbeta som säljledare hos Coop Värmland Ekonomisk förening skickar du in din ansökan senast 2026-07-31.
Källa: Arbetsförmedlingen
Coop Nord Ekonomisk förening söker en person till tjänsten som butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror i Umeå.
2026-05-29
Mer infoCoop Värmland Ekonomisk förening söker en person till tjänsten som biträdande butikschef i Karlskoga.
2026-05-29
Mer infoCoop Nord Ekonomisk förening söker en person till tjänsten som butikssäljare, dagligvaror/medarbetare, dagligvaror i Umeå.
2026-05-29
Mer info